„Dobrá momentka zabrání pominutí okamžiku.“ Alespoň to tvrdila americká fotografka Eudora Welty. Pokud se rozhodneme tomu uvěřit, určitě to v nás zanechá jakýsi pocit jistoty. Jistoty, že je možné se jediným pohledem na fotografii vrátit zpět do minulosti. Cestovat zpátky v čase a zažít to celé znovu. Okamžiky štěstí, rodina a přátelé pohromadě. Nevěsta, ze které vyzařuje krása a něco, co je možné vidět a zachytit pouze ve svatební den. Všechny ty emoce, očekávání i strach z nového.

Jmenuji se Jakub Adam a jsem profesionální svatební fotograf. Fotografie obecně je můj koníček i moje vášeň. Především mi dává prostor pro seberealizaci a vyjádření toho co si myslím a cítím. V oblasti profesionální fotografie se pohybuji pátým rokem. K fotografování samému jsem se dostal velkým obloukem a o to víc si vážím toho, že můžu dělat co mě baví a naplňuje. Při fotografování kladu důraz na zachycení neopakovatelných okamžiků a emocí. Kolem fotografie se točí celý můj život.

Specializuji se především na svatební fotografii a realizuji také zakázky z oblasti reportážní, reklamní a produktové fotografie. Fotografuji s fotoaparáty a objektivy značky Canon. Používám plnoformátové digitální zrcadlovky Canon 5D mkIII a 5D mkII s objektivy řady L. V případě zájmu o rezervaci termínu, zaslání nezávazné nabídky nebo bližšího infa, mě prosím kontaktujte.

ISPWP
Fearless photographers
WPJA