Oberherrovi:

S fotografem jsem byla maximálně spokojena. Domlouvali jsme se na několika schůzkách, jak by fotografie měly vypadat, co chceme, aby bylo nafoceno apod. Konečný výsledek mě překvapil, nečekala jsem takové krásné fotografie! Z fotografií vyzařuje radost, pohoda a jsou pro nás velkou vzpomínkou na svatební den. Jakuba mohu jen a jen doporučit, a kdybych mohla svatební den zopakovat, určitě bych si focení domluvila na celý den!

Verča Hůlková:

Moc děkujeme za zvěčnění zážitku z naší svatby. Teprve po prohlednutí fotek jsem viděla, jak krásný celý náš den byl. Bylo mi potěšením s Vámi spolupracovat. Vše proběhlo podle mých představ, od brzkého focení příprav, přes svatební obřad, hostinu a noční párty. Super rychle zpracování fotek a profesionální přístup za všech okolností. Highly recommended!!!! :).

Hrutkaiovi:

S tvou prací jsme byli velmi spokojeni, fotky jsou moc pěkné, povedené a zachycení některých okamžiků je velice originální, spolupráce byla příjemná. Pokud budeme mít příležitost, doporučíme Tě ostatním.

Vodákovi:

Spolupráce s panem fotografem J. Adamem byla výborná, vše probíhalo podle našich představ a s fotkami jsme velmi spokojeni. Vřele doporučujeme. Novomanželé Vodákovi :-).

Pelíškovi:

Na práci Jakuba Adam jako svatebního fotografa vzpomínáme moc rádi. Hned na začátku jsme měli velkou radost, že nám vytrhl trn z paty, když původně nasmlouvaný fotograf odmítl nafotit naši svatbu z důvodů vlastní dovolené, na kterou zapomněl… Podobného neprofesionálního chování jsme se od Jakuba Adama nedočkali. Na schůzce, která proběhla před svatbou, jsme se na všem v klidu domluvili. Do místa naší svatby, vzdáleného od Prahy zhruba 140 kilometrů, přijel už den předem, aby ráno stihl zdokumentovat všechny přípravy. Focení v den svatby pak proběhlo v klidné atmosféře, mnohdy jsme ani nevěděli, že se fotíme a přitom vznikly krásné fotky, některé stylizované, ale také mnoho vtipných momentek. Původně jsme se trochu báli, aby focení nenarušilo pohodovou atmosféru svatebního dne, ale ukázalo, že to byly plané starosti. Vše proběhlo hladce, žádné zdlouhavé focení a přitom výsledek byl fantastický. Z fotek máme obrovskou radost, všichni nám je chválili. Vznikla i krásná svatební prezentace. Ještě jednou panu Adamovi moc děkujeme!

Veronika & Chris Panton:

Svatební den probíhá neuvěřitelně rychle a moc děkuji panu Adamovi za krásné fotografie, které nám ho budou celý život připomínat. Zachytil všechny podstatné emoce během dne i atmosféru. Fotografie působí velmi přirozeně a čistě. Jsme moc spokojeni i s fotoknihou. která je vyhotovena ve vysoké kvalitě. Děkujeme za profesionální přístup, lehkou domluvu a každému doporučujeme.

Galuškovi:

Na práci Jakuba jsme narazili na internetu při hledání vhodného fotografa na náš velký den. Jeho práce nás na první pohled zaujala. Po oslovení nás ihned kontaktoval a po schůzce, na které nám předvedl svou práci jsme se dohodli. Domluva s ním byla po celý svatební den naprosto bezproblémová, práce i chování profesionální a zároveň milé a přátelské. S Jakubem jsme se dohodli, že nám vytvoří jak tradiční, tak i moderní fotografie. Tak se i stalo. Z fotek, které nám zaslal jsme byli nadšeni. Využití služeb fotografa Jakuba Adama můžeme vřele doporučit.

Klimečtí:

Ještě jednou moc děkujeme, že jsi si pro nás udělal na poslední chvíli čas a provázel nás v náš svatební den :-).  Celé fotografování probíhalo v příjemné atmosféře a bylo velmi zábavné. Jakub Adam je nejen profesionální fotograf, který zná své řemeslo, ale i skvělý člověk. Fotky jsou nad mé očekávání, potěšilo nás, že máme zachycené i zdánlivé maličkosti a momentky, ze kterých máme ve finále největší radost. Svatební fotky od Jakuba jsou k nezaplacení, díváte se pořád a pořád dokola, i když jste je viděli tisíckrát. Byl to báječný den a díky fotkám od Vás i nezapomenutelný!

Urbanovi:

Spolupráce nás nad naše očekávání velmi příjemně překvapila. Splnila se nám představa a atmosféra ve svatebních fotografií, moc Vám děkujeme Urbanovi.

Oulehlovi:

Jakuba Adama jsme sehnali na doporučení kamarádů, kterým fotil svatbu minulý rok. Už podle fotografií se nám moc líbila jeho práce. Po celou dobu vynikající domluva. Jak jsme se dohodli, tak se stalo. Dokáže se přizpůsobit všemu. Velice ochotný, hodně zkušený fotograf. Absolutně nelitujeme, že jsme využili jeho služeb v tak důležitý den. Můžeme jen vřele doporučit. Oulehlovi

Dýčkovi:

Kontakt na Kubu jsme získali náhodou týden před naší svatbou poté, co nám odřekl focení skoro rok dopředu domluvený fotograf. Nejen že nám v opravdu šibeničním termínu vyšel vstříc, ale spolupráce s ním byla na profesionální úrovni. Byl pohotový, komunikativní, měl úžasné nápady a celý den jsme si díky němu připadali výjmečně. Fotky jsme dostali do 14 dnů a byli jsme z nich nadšeni. Netřeba psát superlativy – výsledky jeho práce mluví za vše. Kromě vynikajícího fotografa jsme v něm získali i kamaráda. DOPORUČUJEME!

Kšicovi:

Vážený pane Jakube, tímto bych Vám chtěla ještě jednou poděkovat za skvěle odvedenou práci. Jste zajisté profesionál každým coulem, zalíbil jste se nám hned na první pohled a fotky, které jsme od Vás dostaly opravdu nezklamaly :-). Nádherně jste zachytil přesně to co jsme od Vás očekávali a je tam i něco co jsme si ani nevysnili :-). Skvělá komunikace, ve všem jste nám vyšel vstříct. Takže za nás opravdu doporučuji a ráda. Kšicovi

Kovalčík Sabina:

Pana Jakuba jsme si objednali na svatbu 11. 7. 2014 na základě výběru ze tří možných fotografů u svatební agentury Svatba IN. Jeho fotografie nám přišly zdaleka nejzajímavější již z webových stránek!  Celá naše svatba byla v antickém duchu, včetně kostýmů, a to na krásném empírovém zámku Kačina, nicméně poněkud ztížena zlomenou nohou nevěsty J. Přes tyto nepříjemné obtíže se panu Jakubovi podařilo nádherně zachytit atmosféru této netradiční svatby, kdy díky svému umu všechny fotografie odvádí pozornost od sádry nevěsty a naopak ji upoutávají tím správným směrem J. Fotografie jsou opravdu krásné a vyzařuje z nich naše nefalšované štěstí. Pan Jakub vytvořil také několik až téměř „filmových záběrů“ jak vystřižených z historického filmu ze staré antiky, alespoň všichni naši známí toto zmiňují. V neposlední řadě musíme p. Jakubovi moc poděkovat také za fyzickou podporu nevěsty, kdy jí neúnavně přenášel a odnášel berle, aby na fotografiích nebyly vidět J Děkujeme ještě jednou, škoda jen, že si ho již nemůžeme pozvat na další svatbu – tahle byla jedinečná a poslední!

Lahodná Linda:

Jak známo svatební fotografie vyžaduje výbornou dokumentaristickou práci. A Jakub je beze sporu výborný dokumentarista, schopný zachytit nejkrásnější a nejdůležitější okamžiky svatebního dne, a vytvořit tak památku na celý život. V průběhu obřadu jsme o něm prakticky ani nevěděli a pak se jen divili, kolik věcí dokázal zachytit, přestože byl na focení vlastně sám. Oceňuji jeho profesionální a zodpovědný přístup, rychlost, a to, že se snažil porozumět a vyhovět našim požadavkům a přáním, které s námi probral předem na osobní schůzce.

ISPWP
Fearless photographers
WPJA