Galerie svatebních dnů

Ukázky z vybraných svateb mých klientů.

Michaela & Sean

Česko - Irská svatba Míši a Seana byla jednoznačně největší párty jejich společného života. Vybrali si pro ni vinařství U Kapličky na jižní Moravě s obřadem ve vinném sklepě. Celý den se o ně starala Tereza z Terez Agency a odvedla velký kus práce, za což jí patří můj dík. Proběhly tradiční české zvyky jako zametání střepů, krmení polévkou, přípitek a pak se dostalo na irské, což v podstatě znamenalo proslovy nejbližších, které byly dojemné a z úst kamarádů velmi vtipné, protože si jednoduše nebrali servítky s ničím :) Super svatba.

Veronika & Vladimír

S veronikou a Vladimírem jsme se poznali na svatbě jejich kamarádů Báry a Martina, kterou jsem fotil před dvěma lety. Tehdy jsem samozřejmě ještě ani netušil, že budu fotit svatbu i jim. Nicméně větší štěstí mě potkat ani nemohlo. Na obloze se ten den sice honily mraky, ale počasí naštěstí vydrželo a obřad se konal venku. Párty pak taky. Celý den z nich obou doslova sálalo co k sobě cítí a tím mi výrazně usnadňovali a zpříjemňovali práci. Jedna z nejhezčích svateb na které jsem měl možnost fotit :) díky za tu možnost.

Mariana & David

Stylová svatba Mariany a Davida se konala kousek od Opavy v areálu penzionu Panský mlýn. Už od rána bylo vše v naprosté pohodě, bez jediné známky nervozity a tak to zůstalo i po celý zbytek dne. Obřad se konal na louce ve stínu vysokých dubů, což ocenili všichni svatebčané, protože ten den bylo velké vedro. Po focení při západu slunce se párty přesunula ven, kde proběhl i pro mně nezapomenutelný první tanec takřka za tmy :) Originální tečka na závěr krásného svatebního dne.

Dana & Aleš

Čas od času mám možnost fotit svatbu kamarádům a tak tomu bylo u Dany a Aleše. Pro svůj svatební den si vybrali prostředí Líšeňského Dvora, které dobře znám a jak se zdálo, tak i počasí. Celý den bylo slunečno a příjemné teplo. Obřad se konal venku a párty pak převážně uvnitř stodoly. Pro mně to byl velmi emotivní den a jsem rád, že jsem dostal důvěru ho dokumentovat. Přeju vám, aby vaše vzájemná láska, kterou jsem celý den pozoroval a fotil, vydržela až na stará kolena :)

Iveta & Tibor

Byla to patrně nejteplejší sobota v srpnu a Iveta s Tiborem si vybrali venkovní obřad v prostorách penzionu Pastuška na jižní Moravě. Proslov pana faráře tuším zůstane v myslích svatebčanů přinejmenším na věčnost, díky jeho osobnímu přístupu k novomanželům a především smyslu pro humor. Na tancovačku dorazila cimbálovka. Když na přání zahráli "Nothing else matters" od Metallicy, spadla mi brada až na zem. Kratičké focení při západu slunce, na který jsme netrpělivě čekali, pak už byl jen dokonalou tečkou za slunným svatebním dnem.

Marta & Pavel

Marta s Pavlem si pro svůj svatební den vybrali prostory Horse Parku Kamenný Dvůr nedaleko Dobříše. Já, jakožto fotograf, jsem dostal jednoduché zadání. Fotit pouze přirozené momenty, žádné strojené skupinové fotky, žádné žánrové fotografie novomanželů, pouze čistou reportáž. Podívejte se na výsledek :)

@2019 by Jakub Adam